Anasayfa | Üye Girişi | Üye Ol     
Tabac Collection

 

FİRMAMIZ

Yirmi beş yıldır ofis aksesuarları, sümen takımları ve hediyelik eşyalar üretmekte olan firmamız ,ürünlerinde gerçek dana derisi , suni deri, ağaç ve metal kaplamalar kullanmaktadır.

Temel düşüncesi üretilebilecek en kaliteli , aksesuarları üretebilmek olan firmamız, bu amaçla devamlı yeni Arge çalışmaları ile model ve malzemeleri geliştirip , estetik ve kullanımı göz önüne alarak tamamen el yapımı ve titiz bir işçilikle müşterilerimizi memnun etmeyi hedeflemektedir. Ürettiği her parçayı titiz bir işçilikle defalarca elden geçirmekte ve en mükemmel şekli ile kullanıcının eline ulaşması için çalışmaktadır.

Üretimin her aşamasında doğal ve geri dönüşümü olan malzemeleri özellikle tercih etmekte olan firmamız ,şu anda üretiminde 40 değişik renk deri, 15 değişik ağaç kaplama ve 55 değişik renk suni deriyi kullanmakla birlikte, bazı özel isteklerde de mevcut renklerin dışına çıkılabilmektedir.

Bu sene yeni ilave ettiğimiz Altın ve Krom kaplamalı modellerle kreasyonumuzu biraz daha genişleterek 100 farklı çizgiye ulaştırmış bulunuyoruz.

Yurt içinde ve dışında belli bir yeri işgal etme isteğimiz, bizi hep daha iyiyi yapmaya zorlamaktadır. Bu sebeble de kullandığımız hammaddelerde daima en iyisini kullanmak, ürettiği modellerde de daima en iyiyi üretmek amacımız hep devam edecektir.

 

Tabak Deri ve Ağaç Mamulleri San. Tic. Ltd. Şti.

MTK Sitesi 5747/11 sok. no:11 Çamdibi - IZMIR / TURKEY
Tel: + 90 (232) 431 17 01 pbx Telefax: + 90 (232) 431 17 04
E-posta : [email protected]

 

Tabac İso Belgesi Tabac Marka Tescil Tabac Collection Marka Tescil Tabacc Marka Tescil